Tiskneme levné novoročenky?

Levné novoročenky Stylcard tisknuté kvalitním digitálním strojem doplňují naši kolekci Luxusní novoročenky 2018. Kolekce luxusních novoročenek obsahuje vysoce kvalitní novoročenky bohatě dozdobené zlatou, stříbrnou a perleťovou ražbou, reliéfním tiskem, speciálními papíry, tyto novoročenky jsou již hotové, pouze se do nich dotiskává novoroční přání, logo firmy či podpis. A díky použitým materiálům a technologiím nepatří k nejlevnějším.

Oproti tomu novoročenky Stylcard tiskneme na kvalitní křídový papír na digitálním stroji. To nám umožňuje dosáhnout mnohem nižších cen, při větším nákladu ještě nižších a především digitální tisk umožňuje variabilitu, protože tiskneme celou novoročenku včetně motivu, textů i loga, lze tedy zasahovat i do motivu.

Levné novoročenky

Kolekce Stylcard a novoročenky na míru jsou opravdu levné. Naše ceny obsahují kromě grafického návrhu, tisku, papíru, obálek i poštovné a balné!

Cena novoročenek obsahuje:

  • grafický návrh
  • tisk novoročenek
  • vhodné obálky z kvalitního papíru
  • poštovné a balné

 

Kolekce novoročenek 2018

Naše luxusní novoročenky si můžete objednat od 20 kusů, levné novoročenky od 60 kusů. Nahlédněte do našich kolekcí, třeba si vyberete....