Novoročenky s podpisem

Novoročenky, a to i firemní, jsou víceméně osobní blahopřání. O to osobnější, když je signujeme svým podpisem. Ale, co když jich posíláme mnoho, lze podpis natisknout?

Samozřejmě, pokud adresát drží v ruce novoročenku od Vás, a vidí podpis lehce vyrytý propiskou, či trošku "mázlý" od pera, bude vědět, že novoročenka prošla i Vašima rukama a ne jen marketingovým oddělením. Pokud však posíláte mnoho novoročenek, budete mít sílu podepsat všech 300 či 1500 kousků? Adresát zajisté pochopí a třeba si ani nevšimne, že i podpisy jsou natištěné.

Podpis na novoročenky

Pokud chcete Váš podpis, či podpisy celého oddělení natisknout na objednané novoročenky, stačí udělat jediné, podpis v digitální podobě a TISKOVÉ KVALITĚ nám poslat emailem (ev. napsat do poznámek k objednávce, že podpis zašlete). PS: za tisk podpisu nic navíc neplatíte, vše je v ceně!

Formáty podpisu:

  • naskenovaný podpis - podpis na čistém papíru naskenujte v rozlišení minimálně 400dpi a pošlete nám jej ve formátu TIF, BMP, JPG
  • vykřivkovaný podpis - pokud máte podpis převedený do vektorů, pošlete jej ve formátu PDF, AI, EPS, CDR
  • podpis chcete, ale nemáte možnost jej zdigitalizovat - pošlete nám podpis na čistém bílém papíru poštou na adresu firmy: BVSTUDIO - Pavel Brodecký, Pivovar 196, Radim, 281 03 a připište číslo objednávky, abychom věděli, kam patří..., náš grafik jej převede do elektronické podoby

 

 

Novoročenky s podpisem