Proč novoročenky?

Novoročenky, tak jak je známe, jsou již přes 160 let oblíbenou tiskovinou, více či méně umělecké kvality, umožňující důstojně popřát do nového roku či poděkovat za uplynulý rok přátelům, nepřátelům, vzdáleným příbuzným, známým a obchodním partnerům, prostě všem, komu nestihnete popřát osobně.

Vánoční SMS přání

Možná namítnete, že je nová doba, věk mobilů, smartphonů a ještě trochu počítačů... a v okolí Vánoc a Nového roku Vám chodí romantické, tesklivé, vtipné či ironické SMS s přáníčky a že je taky někomu (pře)pošlete či u sklenky vína vymyslíte vlastní veršík. A navíc je to levné. ...bohužel nejen finančně.

Elektronické novoročenky

Lepší varianta je poslat email, je to šupšup, stažený obrázek stromečku, Všechno nejlepší přeje XYZ,s.r.o., od 21.12. máme zavřeno, těšíme se na Vás v novém roce.... Ano, je už vidět, že za přáním bylo trochu úsilí a adresát to mnohdy ocení a email hned nesmaže. Dokonce pokud má toto emailové novoroční přání šmrnc, nápad, náladu a vypadá stylově, tak se s ním pochlubí kolegům. Adresát bude mít radost, že jste si dali záležet, a vy budete mít radost, že jste ušetřili naše lesy. Ale přeci jen, klasika je klasika...

Papírové novoročenky

Novoročenky natištěné a poslané klasickou poštou nejsou totiž jen přáním, ale i reklamním nástrojem. Tištěnou novoročenkou obchodním partnerům dáte najevo, že Vám na nich záleží a myslíte na ně. Což jako součást marketingového mixu napomáhá k upevňování přátelských a obchodních vztahů. Možná to zní kapitalisticky, ale firemní novoročenky jsou opravdu i nástrojem reklamy a prestiže. A prestiž se hodnotí kvalitou a originalitou, proto se nebojte na Vaše novoročenky připojit i firemní slogan či originální motiv.

 

V naší nabídce naleznete kvalitní digtálně tištěné Levné novoročenky s mnoha různými motivy
nebo Vám vytiskneme novoročenky na míru
anebo si můžete vybrat ze zlatem a stříbrem vyšperkované kolekce Luxusní novoročenky.