Elektronické novoročenky PF 2018

Elektronické novoročenky PF 2018 z naší kolekce Stylcard jsou kvalitně zpracované digitální novoročenky upravené pro možnost posílání emailem, u otevíracích modelů i s interaktivní animací. Šetřte naše lesy...

Posíláte přátelům, známým a obchodním partnerům novoročenky, ale nejste příznivci klasických tištěných papírových novoročenek? Posíláte novoročenky emailem, ale chcete, aby měly styl a „štábní kulturu“? připravili jsme pro Vás elektronické novoročenky. Objednávky přijímáme do 21.12.2018.

Elektronická novoročenka

je novoroční přání vycházející z nabízených motivů (nebo z dodaného) a převedené do elektronické podoby umístěné do e-mailové zprávy. Otevírací motivy se navíc dají otevřít v interaktivní animované podobě a je možné je umístit i na Vaše stránky.

Cena elektronické novoročenky

Nabízené elektronické novoročenky vybrané z katalogu Levné novororočenky Stylcard stojí 1 000 Kč. Pokud si k s nimi objednáte i tištěné papírové novoročenky, cena za elektronickou variantu je jen 500 Kč. Pokud si vyberete novoročenky na míru - tj. dodáte vlastní motiv, cena se navýší o 250 Kč (při časově náročnějších grafických úpravách je možné po dohodě cenové navýšení o půlhodinovou sazbu 250 Kč).

Ukázka elektronické novoročenky

Chcete-li poslat ukázku elektronické novoročenky včetně emailové šablony, zašlete nám dotaz na novorocenky@bvstudio.cz Jak interaktivní elektronická novoročenka funguje můžete zjistit zde: