Novoročenky s logem

Logo Vaší firmy na novoročenky samozřejmě natiskneme, vždyť je to vizuální značka firmy. Je však potřeba jej dodat v tiskové kvalitě. Pro potřeby tisku je třeba dodat logo v bitmapovém formátu a rozlišení minimálně 300 dpi, abychom monli zaručit kvalitu tisku, nebo ještě lépe vykřivkované logo ve vektorovém formátu, u kterého se navíc lépe dodržuje barevnost dle specifikace CMYK. Za tisk loga u nás žádný příplatek neplatíte!

 

Formáty loga:

  • bitmapový formát - logo v rozlišení minimálně 300 dpi ve formátech, TIF, PSD, BMP, JPG, PNG, GIF
  • vektorový formát - vykřivkované logo ve formátech AI, PDF, EPS, CDR
  • pokud logo nemáte v tiskové kvalitě, můžeme Vám logo překreslit do křivek. Vykřivkované logo použijeme na novoročenku a předáme Vám jej k dalšímu použití. Cena za vykřivkování loga se odvíjí dle složitosti, nejčastěji v rozmezí 250 - 500Kč.

 

Kam umístit logo?

Novoročenky s logem firmyLogo Vaší firmy nemusí být na novoročence umístěno pouze na klasickém místě, (tj. u otevíracích novoročenek na vnitřní straně s novoročním textem), může být i na titulní straně s motivem.

Pro tento případ však musíme mít k dispozici logo ve křivkách a motiv by měl být prostorově a barevně vhodný, aby umožňoval Vaše logo do něj umístit.